Wenzhou Eugenia prillid tehas

Kvaliteetne toode, professionaalne teenindus, mis on tuum tarnija laser tööstus-!

Kodu > näitus > Sisu
Kui tegemist Light Seotud Päikeseprillid, kolme järgmise Of Light on olulised:
- Apr 22, 2017 -

Otsene valgus - otsene valgus on valgus valgusallikas (nagu päike) otse oma silmad. Liigne otsese valguse teeb üksikasjad ümbritseva keskkonna hägune, kuid ka raskendavad teil keskenduda vaateväljas.

Peegelduva - peegeldunud valgus on sageli kujul pimestavad. Peegeldunud valgus on valgus, mis peegeldub tagasi objektilt peegelduva objekti. Nagu otsese valguse intensiivne peegeldusi raskendavad tajuvad detail või vaata otse objekti. Lumi, vesi, klaas ja valge liiv on väga hea peegeldus pinnale.

Hajutatud valguse - hajus valgus on tagasilöögi suunas palju hajutatud valgust, mistõttu tundub, et valgus ei ole konkreetset valgusallikas. Tüüpiline näide hajus valgus on kuma üle suurlinnas. On raske meil määrata üks valgusallikas. Puudumisel otsene valgusallikas, näeme asju, see on krediidi krediidi.

Kvaliteetne päikeseprillid võib kaotada ultraviolettkiirguse spektriosas, vähendada otsese valguse eest, et inimesed end mugavalt, vaid ka kõrvaldada või vähendada peegeldunud valguse (sõltuvalt peegeldav pind).

Huvitav omadus valgust on polariseeriv. Kui peegeldunud teatud pinnad, nagu vesi, valgus polarise. Tänu polariseeritud peegeldunud valgus, polariseeritud päikeseprillid võib kaotada peegelduva valguse veepinna vms.

Paari: Kriimustuskaitsega kaitsekiht

Järgmise: Ei