Wenzhou Eugenia prillid tehas

Kvaliteetne toode, professionaalne teenindus, mis on tuum tarnija laser tööstus-!

Kodu > näitus > Sisu
Anti-UV kate
- Apr 22, 2017 -

Üks tõsine põhjused silmahaigus on: UV. Sõltuvalt sagedus ja lainepikkus, UV on jagatud kahte kategooriasse: UVA ja UVB.

Nagu looduslik silmade kaitse mehhanism, inimeste silmis sarvkesta neelavad kõik ultraviolett B ja enamik ultraviolettkiirguse A. Siiski on endiselt osa UVA jõuab silmaläätse. Pikaajaline imendumist UVA võib põhjustada katarakt, väike kogus läbi sarvkesta jõuda võrkkest ultraviolettkiirguse võib põhjustada võrkkesta kollatähni degeneratsiooni ja kollatähni degeneratsiooni põhjustab eakate üle 65-aastaste peamine põhjus pimedus. Pikaajaline kokkupuude intensiivne ultraviolettkiirgus võib põhjustada silmade vähk või päikesest keratiit, mis on põletada võrkkestas. Selline olukord esineb sageli talvel päikeseline päikeseline väljas, lumi peegeldab päikese peegeldust, mis on sageli nimetatakse lumi pime.

Päikeseprillid on hea UV-kattega, mis välistab UV kiirguse ja peate tagama, et teie päikeseprillid on võimalik välja filtreerida kaks UVs. Päikeseprillide peaks näitama, mil määral päikeseprillid võib pakkuda UV kaitse, ja mida sa vajad on 100% kaitstud.