Wenzhou Eugenia prillid tehas

Kvaliteetne toode, professionaalne teenindus, mis on tuum tarnija laser tööstus-!

Kodu > Meist

Meie ajalugu

Wenzhou Eugenia prillide tehas on keskendunud kvaliteetsetele päikeseprillidele ja tootnud prillid üle 15 aasta Hiinas. Alustasime väikese operatsioonina, kuid nüüd oleme saanud üheks juhtivaks Hiina prillitarvete tarnijaks.


Meie tehas

Wenzhou Eugenia prilliparandus Factory asub Wenzhou ja on spetsialiseerunud tootmise päikeseprillid, lugemine prillid, prillide kettide, läätse puhastaja, prillide remondikomplektid ja nii edasi. Kogemus ja professionaalne meeskond. Me eksportisime oma tooteid paljudesse maailma riikidesse ja piirkondadesse, eriti USAs, Suurbritannias, Jaapanis ja nii edasi. meie toode on populaarne meie klientide seas. me tervitame kliente bunjes ühendusi ja koostööd vastastikuse kasu saamiseks.

image001_副本.jpg

Meie toode

Wenzhou Eugenia prillide tehas Tooted sisaldavad järgmist:

1, päikeseprillid

2, prillide lugemine

3, pidu prillid

4, prillide kett

5, läätse puhastaja

6, prilliparanduskomplektid

Pakume prillitooteid kogu maailma ulatuses erinevatele ettevõtetele kogu maailmas, ulatudes suurtest rahvusvahelistest organisatsioonidest väikestesse üksikettevõtetesse.

Pakett

Meie tunnistus

Oleme alati veendunud, et meie ettevõtte edu on otseselt seotud pakutavate toodete kvaliteediga. Need vastavad kõrgetele kvaliteedinõuetele, nagu on sätestatud Sedex 4, BSCI, FDA ja meie range kvaliteedikontrollisüsteem.

Tootmisseadmed

Katseseadmed

Tootmisturg

Meil on kliente nii siseturul kui ka väline turg. Müügimeeskond suudab hea suhtlemiseks rääkida sujuvalt inglise keelt. Meie peamine müügiturg:

Põhja-Ameerika 25,00%

Lõuna-Euroopa 15.00%

Meeskond (müügiosakond, QC osakond, disainer jne)

Meie Avanus

Lisaks meie olemasolevatele valatud toodetele võib Eugenia prillide tehas toota tooteid ka meie klientide jooniste või näidiste järgi. Me kontrollime toote kvaliteeti kriitiliselt iga tootmisetapi jooksul.


-22 aastat kaubanduskogemust ja 15 aastat tööstuslikku kogemust kõigi lahendustega
Igal aastal välja lastud 1200 uut kujundust
-BSCI & SEDEXi tehase auditeerimine
-Kolmanda kvaliteedikontrolli ettevõte, mis vastab Euroopa ja USA standardile
- Tugev tootmisliin, 100% kontrollitud enne pakendamist
- Suurepärane suhtlemine tõrkeotsingute teenusega service@eugenia7.com